Traveland Turizm
Traveland Turizm

TÜRSAB A grubu seyahat acentası olan Traveland Turizm, 2016 yılından günümüze yurt içi ve yurt dışına kurumsal turizm hizmetleri vermektedir. Hizmet vermeye başladığımız yıldan bu yana, tematik, özgün seyahat programları gerçekleştirmekte, yerli ve yabancı şirketlere yönelik kurumsal seyahat turizmi alanında başarıyla faaliyet göstermekteyiz.

Genç, yenilikçi, aynı zamanda yıllarca turizm sektöründe çalışmış deneyimli yönetici kadrosu ve personeli ile dinamik bir ekibiz.

Traveland Turizm olarak, Türkiye’yi bölge bölge, şehir şehir, kasaba ve köyleriyle, buralarda yaşayan insanlarıyla, tarihi dokusu ve coğrafyasıyla, sosyal ve kültürel çizgileriyle siz geziseverlere tanıtmayı amaç edindik. Düzenlediğimiz turlar ile sadece Anadolu’nun çok çeşitli bölgelerini gezmekle kalmadık, aynı zamanda da yer yer inanılmaz güzellikler yakaladık, tarih ve çevre bilincini geliştirmeye, doğal ve kültürel mirasın önemini ortaya çıkarmaya çalıştık.

Yurt dışı turlarımızda klasik destinasyonlardan çok, az bilinen, alışılmadık destinasyonlara yoğunlaşan bir acentayız. Vietnam, Kamboçya, Çin, Hindistan, Nepal, Sri Lanka, Peru, Bolivya, Küba, Meksika, Avustralya, Yeni Zelanda, Kenya, Tanzanya, Zanzibar, Güney Afrika gibi bir çok ülkeye yaptığımız turlarla İzmir’de pek çok ilkleri gerçekleştirdik.

Kısaca, yaratıcı ve butik hizmetler sunarak unutulmaz deneyimler yaşatmış, Türkiye’de ve uluslararası alanlarda yüzde yüze yakın müşteri memnuniyeti sağlayarak başarılı turlar gerçekleştirmiş, yenilikçi ve sıradışı hizmetler sunan bir acentayız. Hizmet alanlarımızı değer katarak genişleten, ulusal ve uluslararası alanda güvenilir, kaliteli, köklü, global düşünen, yerel değerlerin bilincinde olan, ve üstlendiği her işi kültürel öğeleri ön planda tutarak en iyi şekilde yapmayı hedefleyerek sizlere hizmet sunmaya devam edeceğiz.