Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

2016 yılında kurumsal ve bireysel seyahat ihtiyaçlarına profesyonel ve özel çözümler geliştirmek amacıyla kurulan 2N1K Turizm, A Grubu Türsab ve IATA Belgesi ile hizmet vermektedir. Dinamik yapısı, konusuna hakim, araştırmacı, kendini sürekli geliştiren personeliyle Türkiye’nin önde gelen seyahat acentelerinden biri olan 2N1K, Türkiye’de faaliyet gösteren IATA üyeleri bazında uçak bileti cirosu en yüksek acentalar arasında yer almaktadır.

2N1K Turizm aynı zamanda Amadeus üzerinden otel rezervasyonunda en çok segment yaratan, Leading Hotels of The World’ de ise Türkiye’den en çok rezervasyon yapan ilk 10 acenta içerisinde yer almaktadır.

Her sene yurtdışına düzenlediği kayak turları haricinde , ”Sıra dışı Seyahatler” olarak tanımlanan zamanını, süresini , konseptini tamamı ile müşterilerinin belirlediği kişiye özel seyahat programları tasarlayan 2N1K, farklı coğrafya ve kültürleri keşfetmek , dünyanın herhangi bir yerinde ki sıradışı festivallere katılmak, vahşi yaşamları keşfetmek gibi özel olarak istenen bu organizasyonlar da seyahat danışmalığı da yapmaktadır.

2N1K Turizm, yurtdışı ve yurtiçindeki tüm seyahatlerinizde otel, tur, uçak bileti, restoran, menü seçimi , aktivite, toplantı, simültane tercüme, görsel ve işitsel teknik ekipman, baskılı malzeme, hediye ve personel desteği gibi daha birçok hizmeti hali hazırda çalıştığı veya gerekli hizmet standartlarına göre servis vereceğine inandığı diğer hizmet sağlayıcıları ile işbirliği yaparak en avantajlı koşullarda ve titizlikle sağlanmaktadır..